Du-te înapoi
Servicii Financiare
Arată originalul

Accounts Payable Representative (English And Polish/Hebrew speaking)

Normă întreagă

HUHungary

În tendințe

420000.00HUF

Pe lună (Brut)

V0086722

357+ Vizualizări

Descriere

Our Client is a multinational bank who is looking for an English AND Polish OR Hebrew speaking Accounts Payable Representative to join them.

Cerințe

College or University degree;
At least intermediate level of English AND Polish OR Hebrew;
Working knowledge of MS Office;
High level of numeric skills (financial/accounting skills is a plus);
Team working skills.

Responsabilități

Ensuring that invoice elements are correct (supplier details, address, tax calculations, currency and amount etc.);
Responsible for quality and timely processing of non-PO invoices and PO invoices;
Matching PO invoices to Purchase Orders and managing Purchase Order exceptions;
Work closely with Procurement to resolve any PO related issues;
Responsible for quality and timely settlement of all employee expense claims;
Troubleshoot invoice, Employee Expense problems, and escalations, solution process issues, and interface with technical support to resolve systematic problems;
Ensure that all invoices and employee expenses are processed 100% compliant to the company's policies and procedures;
Identify and select Withholding tax and VAT tax codes for the invoices.

Ce oferim

We offer 420000.00 HUF Pe lună with 40 hours per week.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 420000.00 HUF Pe lună (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Junior

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

357

Zile lucrătoare

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Hungary

Creat 7 Cu luni în urmă

Despre JOB Kft

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben.
Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

Domeniul companiei

Resurse Umane și Personal

Dimensiune

25 - 50 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale JOB Kft

Credit Controller

430000.00 HUF Pe lună Hungary, Budapest

On behalf of our multinational partner, we are seeking a Credit Controller for 7 months fixed term period.

Urgent

Commercial Systems Analyst

450000.00 HUF Pe lună Hungary, Budapest

On behalf of our multinational partner, we are seeking a Commercial Systems Analyst for a fixed-term period till 2021 January.

Urgent

IT Data Analyst / IT Business Analyst

1500000.00 HUF Pe lună Hungary

Our Client is a multinational bank who is looking for an IT Data Analyst / IT Business Analyst to join them.

Urgent În tendințe
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Hungary

Cauți posturi vacante în Hungary? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 8976+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente