Du-te înapoi
Arată originalul

Assembly Worker

Normă întreagă

NLNetherlands, Almelo

Urgent
În tendințe

13.46EUR

Pe oră (Brutto)

V0059228

1.4K+ Vizualizări

Descriere

You are responsible for the final assembly of machinery for agriculture. You assemble parts on the machine. You work together in a small team, but at work level you are very independent. Your activities are very varied and this requires a solution-oriented mind.

Cerințe

- Experience in the assembly and mounting of machines
- Technical insight
- Work experience with the assembly of agricultural machines is an advantage.
- Experience with metalworking and construction.
- Enthusiastic and motivated working attitude.
- Some knowledge of mounting machines.
- Flexible and independent attitude
- Good communicative (English or German)

Responsabilități

- You are responsible for the final assembly of machinery for agriculture.
- You assemble parts the machine.
- You work together in a small team, but at work level you are very independent.
- Your activities are very varied and this requires a solution-oriented mind.

Ce oferim

We offer 13.46 EUR Pe oră with 40 hours per week. We will also provide you with Cazare, transport și alte bunuri.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 13.46 EUR Pe oră (Brutto)

Net per week : € 432.00 (after deduction of health insurance and rent)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

Ongoing

Vizualizări

1440

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Car

Da

Alte beneficii

Da

We offer:
- Good housing (according to SNF quality mark).
- Transport from residence address to work address or km reimbursement.
- Polish-Dutch speaking coordinators.
- Health insurance.
- Weekly salary payment according to collective labor agreement.
- Work for a longer period (until the end of the year)

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands, Almelo Almelo

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Creat 4 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 124359+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views