Du-te înapoi
Travel și Turism
Arată originalul

ATRANKA darbui Anglijos kurorte (atostogų parkuose)

Normă întreagă

GBUnited Kingdom, Devon

Job sezonier

1700.00 up to 2200.00EUR

Pe lună (Net)

V0518167

194+ Vizualizări

Descriere

Jau 5 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje, prie vandenyno ir tradiciškai skelbiame atranką naujam sezonui!

DĖMESIO, dėl įsigaliojusio Brexit kandidatuoti gali tik tie asmenys, kurie turi susitvarkę pre-settled ar settled statusą.P.S. jei dėl statuso gavimo paraiškos dar nesate pateikę, bet per pastarąjį pusmetį dirbote arba bent vieną dieną gyvenote UK, taip pat galite dalyvauti atrankoje.

Darbo pradžia – Vasario pr. (tačiau galimi ir vėlesni išvykimai)
Darbo pabaiga - Spalio 31d.

Pozicijos, į kurias galite aplikuoti :

▪️Kambarių tvarkytojai;

▪️Baro/restorano darbuotojai;

▪️Bendrų erdvių ar naktiniai valytojai;

▪️Virtuvės šefai;

▪️Virtuvės pagalbiniai darbuotojai;

▪️Sodininkai;

▪️SPA darbuotojai( 3 level therapist );

▪️Registratūros darbuotojai;

▪️Keramikos studijos darbuotojai

▪️Sporto veiklų instruktoriai

Tai apdovanojimus pelnę poilsio ir pramogų parkai, esantys prie vandenyno, kuriuose rasite ir vandens atrakcionus, baseinus, pirtis, golfo, teniso laukus, treniruoklių salę ir begalę kitų pramogų, kuriomis gali naudotis ir DARBUOTOJAI!

Alga nuo 8.72£/val. + atostoginiai. Būstas suteikiamas prie pat darbo,vienviečiai kambariai, tikrai labai geros sąlygos, kaina £57/sav. (išskaičiuojama iš atlyginimo).

Darbo laikas: 5/6 darbo dienos per savaitę, po 8 valandas per dieną.

Įdarbinimas TIESIOGIAI anglų kompanijoje!!!

Ypač pageidaujamos poros bei draugų kompanijos!

Būsto,darbo vietos nuotraukas, jau dirbusių asmenų atsiliepimus pateiksime kiekvienam norinčiam asmeniškai.

NĖRA jokių įdarbinimo/registracijos ar kitokių mokesčių.

Pokalbis su darbdaviu vyks nuotoliniu būdu (skype / whatsapp / zoom / teams)

Cerințe

Šnekamoji anglų kalba;

Motyvacija ir lankstumas dirbti keliose pozicijose;

Darbo patirtis viešbučiuose ar restoranuose būtų privalumas.

Responsabilități

Pagrindinės pareigos yra poilsio namukų tvarkymas, pagalba restorane ir kt.

Ce oferim

Visos socialinės garantijos, išskirtinės sąlygos darbuotojui, maloni atmosfera, mažos pragyvenimo išlaidos, karjeros galimybės, tiesioginis įdarbinimas Anglijoje (ne per agentūrą). Darbuotojai gali naudotis VISOMIS parkuose esančiomis pramogomis (baseinai, sporto salė, vandens atrakcionai, tenisas, golfas ir kt.)

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 1700.00-2200.00 EUR Pe lună (Net)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Junior

Seasonal job

This is seasonal job

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

40-60

Vizualizări

194

Zile lucrătoare

Variază

Compensations

  • Sugestii
  • Bonusuri
  • Reduceri

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

United Kingdom, Devon

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Creat 3 Cu luni în urmă

Despre Darbai Svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Domeniul companiei

Resurse Umane și Personal

Dimensiune

1 - 5 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Alte oferte ale Darbai Svetur

Order pickers in warehouse

1300.00 EUR Pe lună Netherlands, Apeldoorn

We are urgently looking for order pickers in a warehouse in Apeldoorn (Netherlands).The company provides food and non food products for restaurants,..

NOU
Europe flag

Valytojas prabangiame 4* viešbutyje Anglijos kurorte

- United Kingdom, Woolacombe

Siūlome valytojo darbą prabangiame 4 sidabrinių žvaigždučių viešbutyje A..

Europe flag

Vaisių rinkėjai Prancūzijoje

1400.00 EUR Pe lună France, Strasbourg

Ieškome vaisių rinkėjų Prancūzijoje, netoli Strasbūro! Kalba NEBŪTINA.

Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în United Kingdom

Cauți posturi vacante în United Kingdom? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13943+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente