Du-te înapoi
Automotive
Arată originalul

Car painter

Automotive

Normă întreagă

NLNetherlands

Urgent
În tendințe

2000.00 up to 2200.00EUR

La 4 săptămâni (Netto)

V0102939

1.2K+ Vizualizări

Descriere

We are seeking a reliable and experienced painter with excellent attention to detail to join our team.

Cerințe

experience at least 5 years
english language
driver licence

Responsabilități

You will be required to carry out restoration work such as cutting out rust & fabricating repair panels to preparing vehicle components for paint

You must be self motivated, able to work as a team, be clean & tidy & most of all be enthusiastic.

Ce oferim

We offer 2000.00 up to 2200.00 EUR La 4 săptămâni with 38 - 48 hours per week. We will also provide you with Cazare, Cheltuieli de călătorie și transport.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2000.00-2200.00 EUR La 4 săptămâni (Netto)

payments every 4 weeks, salary around € 12.50 till € 13.00 netto

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Normă întreagă, Temporar

Nivel

Senior

Poziții disponibile

5

Ore pe săptămână

38-48

Vizualizări

1204

Zile lucrătoare

Werkdagen zijn normaal

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Car

Da

The ideal candidate will receive a company car, travel expenses. Accommodation can be provided

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Netherlands

Poze

Car painter

Creat 2 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51339+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views