Du-te înapoi
Building and Construction
Arată originalul

Cieśla

Normă întreagă

BEBelgium, Leuven

Urgent
În tendințe

1800.00 up to 2200.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0072033

569+ Vizualizări

Descriere

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Cerințe

• Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• Dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.
• 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce

Responsabilități

• Praca na szalunkach systemowych
• Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
• Wykonywanie pomiarów,
• Praca z rysunkiem technicznym

Ce oferim

We offer 1800.00 up to 2200.00 EUR Pe lună with 40 - 40 hours per week. We will also provide you with Cazare, Cheltuieli de călătorie, Unelte și transport. Oferim bonusuri.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 1800.00-2200.00 EUR Pe lună (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

40-40

Vizualizări

569

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Ustensile

Da

Car

Da

Compensations

  • Bonusuri

Dodatkowo 13 pensja w wysokości 9,12% rocznego wynagrodzenia brutto oraz dodatek żywieniowy.

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Belgium, Leuven

Creat 4 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Belgium

Cauți posturi vacante în Belgium? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51278+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views