Du-te înapoi
Distribuția Logistică și Lanț de Aprovizionare
Arată originalul

Class 1 Driver

Normă întreagă

GBUnited Kingdom, Wrexham

Urgent
În tendințe

11.00GBP

Pe oră (Brut)

V0497876

286+ Vizualizări

Descriere

Driving Force are recruiting for Class 1 drivers based in the Wrexham area.  This will be ongoing work.

·        Based in Wrexham

·       looking for class 1 Drivers

Shift details:

·        Starting shifts between 0600 - 0800

·        Monday to Friday

·        Weekend availability essential

·        Trunking Work

·        General Haulage

·        "Driving Force are committed to the selection, recruitment and development of the best people, basing judgments solely on suitability for the job."

 “By applying for the above position and providing your personal data to us, you understand that your data will be processed in line with our Privacy Policy. To view our full Privacy Policy please go to http://www.driving-force.co.uk/cms/wp-content/uploads/2018/05/Privacy-notice-candidates.pdf

Cerințe

Class 1 Drivers around Wrexham

UK Licence

Responsabilități

Class 1 work, General Haulage

Ce oferim

£11 per hour to £13 per hour

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 11.00 GBP Pe oră (Brut)

£11 to £13 per hour

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Normă întreagă, Contract, Temporar

Poziții disponibile

6

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

286

Zile lucrătoare

Variază

Monday to Friday

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

United Kingdom, Wrexham

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Creat 4 Cu luni în urmă

Despre Driving Force

Domeniul companiei

Transport și Feroviar

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mari dimensiuni

Alte oferte ale Driving Force

HGV Class 1 Tramper Driver

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Ruthin

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are currently recruiting for Class 1 Drivers for our client based out of Ruthin ...

Urgent

HGV Class 1 Day Driver

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Runcorn

Drivi..

Urgent

HGV Class 1 Night Driver

12.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Deeside

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are cur..

Urgent
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în United Kingdom

Cauți posturi vacante în United Kingdom? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13643+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente