Du-te înapoi
Distribuția Logistică și Lanț de Aprovizionare
Arată originalul

Class 1 Driver Days/Nights/Tramping - Immediate Starts available

+441614700581
[email protected]

Temporar

GBUnited Kingdom, Carrington

Urgent
În tendințe

12.00 up to 16.00GBP

Pe oră (Brut)

V0498093

269+ Vizualizări

Descriere

Driving Force recruitment (operating as an employment business) are currently recruiting for HGV1 drivers for our client based in the Carrington area.

This is a mix of general haulage and amazon work, curtain siders or box trailers. There are Days, Nights and Tramping also available on Days or nights. Different shift patterns to suit

  • Immediate starts
  • Weekly pay
  • PAYE or LTD (must be PAYE when perm)
  • Temp to perms
  • Days/Nights/Tramping
Rates:
Monday to Friday days - PAYE £12.00ph/£13.00ph LTD
Saturdays - PAYE £14.00/£15.00ph LTD
Sundays - PAYE £14.00/£16.00ph LTD
Nights out £25.00

Cerințe

Requirements - Class 1 licence (held for a min. of 6 months), CPC. Digi and no more than 6 points

Valid Full UK Driving Licence

Responsabilități

Ce oferim

We offer 12.00 up to 16.00 GBP Pe oră with 40 hours per week.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Temporar 12.00-16.00 GBP Pe oră (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Temporar

Poziții disponibile

5

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

269

Zile lucrătoare

Variază

Weekdays & Weekends

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

United Kingdom, Carrington

Detalii contact

Perry Amos ([email protected] / +441614700581)

Creat 4 Cu luni în urmă

Despre Driving Force

Domeniul companiei

Transport și Feroviar

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mari dimensiuni

Alte oferte ale Driving Force

HGV Class 1 Tramper Driver

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Ruthin

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are currently recruiting for Class 1 Drivers for our client based out of Ruthin ...

Urgent

HGV Class 1 Day Driver

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Runcorn

Drivi..

Urgent

HGV Class 1 Night Driver

12.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Deeside

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are cur..

Urgent
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în United Kingdom

Cauți posturi vacante în United Kingdom? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13505+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente