Du-te înapoi
Construcții
Arată originalul

Construction painter

Construcții

Normă întreagă

NLNetherlands, Amsterdam

Urgent

500.00 up to 700.00EUR

Pe săptămână (Net)

V0533598

67+ Vizualizări

Descriere

Our client is looking for Construction Painters to start at projects:
14/03 in Almere
14/04 in Amsterdam and Rotterdam

Construction painters paint the interior and exterior of buildings and other structures. They may use standard latex based paints or specialised paints for decorative effect or protective properties. Building painters are skilled in using brushes, paint rollers and paint sprayers for different applications.

Cerințe

  • 1+ years experience with construction painting
  • VCA
  • Own transport to work and driving licence
  • Ability to communicate in English, Dutch or German

Responsabilități

Your main responsibility will be painting construction surfaces, station, bridges
  • Following the health and safety procedures in construction.
  • Protecting surfaces during construction work.
  • Using safety equipment in construction.

Ce oferim

  • Long term cooperation
  • Possibility of overtime
  • Competitive salary

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 500.00-700.00 EUR Pe săptămână (Net)
Salary is based on experience between 500-700 Eur/week netto.

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Junior

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

40-50

Vizualizări

67

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Ustensile

Da

Tools can be provided.

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Netherlands, Amsterdam

Creat 3 Cu luni în urmă

Despre Zutzu HR services

Domeniul companiei

Resurse Umane și Personal

Dimensiune

100+ angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mari dimensiuni

Alte oferte ale Zutzu HR services

Industrial insulator

500.00 - 650.00 EUR Pe săptămână Netherlands, Rotterdam

We are looking for Industrial Insulators for several plants in the Petrochemical Industry.

Urgent

High pressure machine cleaner

500.00 - 650.00 EUR Pe săptămână Netherlands, Amsterdam

Our client is looking for experienced cleaner in Amsterdam, Netherlands.

Urgent
Europe flag

Mig/Mag Welder

We are looking for experienced aluminium welder for our client for a long term cooperation.Our client focuses on work in shipbuilding.

Urgent
Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13521+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente