Du-te înapoi
Construcții
Arată originalul

Domestic electrician

Construcții

Normă întreagă

NLNetherlands, 's-Hertogenbosch

Urgent

550.00 up to 650.00EUR

Pe săptămână (Net)

V0513650

14+ Vizualizări

Descriere

Domestic electricians install and maintain electrical infrastructures and domestic machinery in homes and other residential buildings. They perform inspections and repair defective parts to ensure efficiency.

We are looking to recruit 6 Electricians on a permanent contract.

Cerințe

5 years of expirience at work and own tools.

Responsabilități

Install electricity sockets.
Use precision tools.
Work ergonomically.
Use measurement instruments.
Install electrical household appliances.
Splice cable.
Inspect electrical supplies.
Resolve equipment malfunctions.
Test electronic units.
Test procedures in electricity transmission.
Follow health and safety procedures in construction.
Install electric switches.
Repair household appliances.
React to events in time-critical environments.
Install electrical and electronic equipment.

Ce oferim

Team work, good pay rates and many projects.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 550.00-650.00 EUR Pe săptămână (Net)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

5

Ore pe săptămână

40-60

Vizualizări

14

Zile lucrătoare

Variază, Zile lucrătoare

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Netherlands, 's-Hertogenbosch

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Poze

Creat 11 Cu zile în urmă

Despre Construction division of Zutzu

Construction division of Zutzu International

Domeniul companiei

Construcții

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale Construction division of Zutzu

Assembler - Ventilation

550.00 - 700.00 PLN Pe lună Netherlands

Our clinet is looking for assembler - ventilation  in Netherland. In this work you will mainl install and fit parts for aerial vehicles. Consult everyth..

NOU

Industrial electrytian

550.00 - 700.00 EUR Pe săptămână Netherlands, 's-Hertogenbosch

Our client is looking for industrial electritian,

NOU
Europe flag

Stick Welder (coated)

Urgent NOU
Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 8528+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente