Du-te înapoi
Engineering
Arată originalul

Electrician în construcții (Germania)

Engineering

Normă întreagă

DEGermany, Duisburg

Urgent
În tendințe

1950.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0058405

658+ Vizualizări

Descriere

Vei beneficia de:
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
• ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
• dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 190 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Cerințe

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere categ.B;
• seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Responsabilități

Atribuțiile postului:
• cablarea prin tuburi fixe și flexibile;
• instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;
• repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;
• alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Ce oferim

We offer 1950.00 EUR Pe lună with 40 hours per week. We will also provide you with Cazare.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 1950.00 EUR Pe lună (Brutto)

12,42 EUR brut/oră + 25,00 EUR net diurnă/zi + cazare plătită de firma angajatoare

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

2

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

Ongoing

Vizualizări

658

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

cazare asigurată și plătită de firma angajatoare

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Germany, Duisburg Duisburg, Germania

Acceptă muncitori din străinătate

Romania

Poze

Creat 4 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Germany

Cauți posturi vacante în Germany? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51287+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views