Du-te înapoi
Engineering
Arată originalul

Elektryk

Engineering

Normă întreagă

DEGermany, Berlin

Urgent
În tendințe

2500.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0064881

599+ Vizualizări

Descriere

Niemiecki Przemysł Energetyczny szuka specjalistów w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych!

Poszukujesz nowych wyzwań i szans na rozwój?

Nasz Klient zapewni Ci wsparcie w całym procesie emigracyjnym oraz zakwaterowanie w Berlinie.

Firma oferuje także darmowy kurs języka niemieckiego, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
Pomoc w znalezieniu mieszkania i codzienne wsparcie (koszty związane z zakwaterowaniem opłacane są przez firmę)
Darmową naukę języka niemieckiego oraz kursy specjalistyczne
Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Jakie są nasze wymagania?

Cerințe

Doświadczenie w zakresie elektryki (min. 3-5 lat)
Uprawnienia elektryczne do 1 kV
Umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz przeprowadzenia pomiarów elektrycznych
Gotowość do stałej relokacji do Niemiec
Chęć nauki języka niemieckiego
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Responsabilități

Instalacja i uruchamianie sieci elektrycznych na ulicach miast i w budynkach na podstawie schematów połączeń
Monitorowanie, wykrywanie przyczyn awarii oraz bieżąca konserwacja sieci elektrycznych
Codzienne raportowanie.

Ce oferim

We offer 2500.00 EUR Pe lună with 40 hours per week. We will also provide you with Cheltuieli de călătorie, Unelte, transport și Instruire.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2500.00 EUR Pe lună (Brutto)

W okresie szkolenia wynagrodzenie wynosi 700 Euro natomiast po szkoleniu wzrasta do 2500 euro.

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

2

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

Ongoing

Vizualizări

599

Zile lucrătoare

Dni robocze są normalnie

Beneficii furnizate

Ustensile

Da

Car

Da

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Germany, Berlin *

Acceptă muncitori din străinătate

Poland, Germany

Creat 4 Cu luni în urmă

About Manpower

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcin

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

100+ angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mari dimensiuni

Posturi vacante în Germany

Cauți posturi vacante în Germany? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 124359+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views