Du-te înapoi
Transport și Feroviar
Arată originalul

HGV Class 1 driver

+441494785113
[email protected]

Normă întreagă, Contract, Jumătate de normă

GBUnited Kingdom, Kettering

Urgent

13.50 up to 15.50GBP

Pe oră (Brut)

V0543511

29+ Vizualizări

Descriere

Driving Force Recruitment Ltd operating as an employment business are looking for a Class 1 driver for an Immediate start in Kettering for a leading General haulage company

Company:

• Based in kettering
• Looking for a class 1 night drivers on an ongoing basis

Paying:

• £13.50- £15.50 per working hour

Cerințe

Requirements:

• Valid driving licence, CPC and digital tachograph
• 24 months of class 1 work
• Maximum of 6 points.

Responsabilități

Shift details:

• 8 hours guaranteed
• Monday to Sunday shifts available – part- time and full time available.
• Majority of the work is trunking

Ce oferim

We offer 13.50 up to 15.50 GBP Pe oră with 8 hours per week.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 13.50-15.50 GBP Pe oră (Brut)
Contract 13.50-15.50 EUR Pe oră (Brut)
Jumătate de normă 13.50-15.50 EUR Pe oră (Brut)

paying £13.50 - £15.50 ph

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

8

Vizualizări

29

Zile lucrătoare

Variază

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

United Kingdom, Kettering

Detalii contact

Chesham DF ([email protected] / +441494785113)

Creat 27 Cu zile în urmă

Despre Driving Force

Domeniul companiei

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mari dimensiuni

Alte oferte ale Driving Force

HGV Class 1 Driver

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Deeside

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are currently recruiting for Class 1 Night Drivers for our client based out of Deeside...

Urgent
Europe flag

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Wrexham

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are currently recruiting for Class 1 Night Drivers for our client based out of W..

Urgent

11.00 - 16.00 GBP Pe oră United Kingdom, Mostyn

Driving Force Recruitment Limited are looking for HGV Class 1 Day and Night drivers based out of one of our clients in Mostyn, Flintshire.Monday to ..

Urgent
Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în United Kingdom

Cauți posturi vacante în United Kingdom? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 10243+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente