Du-te înapoi
Building and Construction
Arată originalul

Infrastructure mechanic

Normă întreagă

NLNetherlands, Amsterdam

Urgent
În tendințe

2400.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0051674

0.9K+ Vizualizări

Descriere

Client in Netherlands is looking for Infrastructure mechanics to join their team on the projects across the Netherlands.

Cerințe

It is a very varied position where you spend one day building / installing and assembling various fibre optic connections for different providers / clients. The next day, for example, you will assemble cabinets, drawers and racks and carry out OTDR measurements. Placing patching, commissioning networks and installations and adjusting equipment are also part of your duties. Candidate must communicate in English and have valid VCA certificate.

Responsabilități

Completed a technical education, MBO level
A driving license B (E)
Someone who has at least 2 years of work experience in a similar position
Someone who is available for a longer period because of training
Willingness to provide breakdown services and experience with this

Ce oferim

We offer 2400.00 EUR Pe lună with 40 hours per week. We will also provide you with Cazare, Cheltuieli de călătorie, Unelte și transport.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2400.00 EUR Pe lună (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Poziții disponibile

6

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

Ongoing

Vizualizări

935

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Ustensile

Da

Car

Da

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Netherlands, Amsterdam Amsterdam

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Poze

Creat 5 Cu luni în urmă

About Smart Move NL BV

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

25 - 50 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii