Du-te înapoi
Consultanță Recrutare
Arată originalul

Konsultant ds. rekrutacji

Normă întreagă

NLNetherlands

În tendințe

2200.00 up to 2500.00EUR

Pe lună (Brut)

V0128394

295+ Vizualizări

Descriere

Nazywamy się Haldu Groep jesteśmy agencją pracy tymczasowej specjalizująca się w kadrach budowlanych, inżynieryjnych i motoryzacyjnych. Poszukujemy starszego rekrutera z doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach pracy.

Zawsze szukamy najlepszych kandydatów dla naszych klientów. Razem ze swoimi współpracownikami odpowiadasz za całościową rekrutację i pozostajesz w kontakcie z kandydatami, przyczyniasz się do rozwoju i doskonalenia wewnętrznych procedur, systemów i baz danych.

Cerințe

W przypadku tego wakatu najważniejsza jest Twoja znajomość branży budowlanej, masz co najmniej 3-letnie doświadczenie jako rekruter, znasz oprogramowanie takie jak Carerix i HelloFlex.

Responsabilități

Twoim zadaniem będzie rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnej sieci kontaktów, wykorzystywanie umiejętności komunikacyjnych w utrzymywaniu relacji z potencjalnymi pracownikami, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, komunikowanie się telefonicznie i e-mailowo, rekrutowanie pracowników.

Ce oferim

Pracę na pełen etat, 40h tygodniowo, atrakcyjne wynagrodzenie.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2200.00-2500.00 EUR Pe lună (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Senior

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

295

Zile lucrătoare

40 godzin tygodniowo od 8.30 do 17.

Beneficii furnizate

Alte beneficii

Da

25 dni wolnych
premie świąteczne
zapewniamy kursy

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands

Creat 7 Cu luni în urmă

Despre ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Domeniul companiei

Administrare și Secretariat

Dimensiune

25 - 50 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale ZUTZU

Plumber

450.00 - 650.00 EUR Pe săptămână Netherlands, Amsterdam

We are seeking an experienced Plu..

Urgent
Europe flag

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Pe săptămână Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Anual United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

În tendințe
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13942+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente