Du-te înapoi
Arată originalul

Krovėjas

Normă întreagă

NLNetherlands

1900.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0128078

23+ Vizualizări

Descriere

Olandijoje, Barneveld mieste ieškome krovėjų. Reiktų krauti dėžes su šaldyta produkcija. Darbas fiziškai sunkus. Darbo aplinkoje temperatūra -2 laipsniai. Viena pamaina, 5 darbo dienos/sav.
Alga 11 eur/h brutto.
Būstas suteikiamas, transportas į darbą suteikiamas.
Olandiška darbo sutartis.

Cerințe

- Gera anglų kalba
- Fizinė ištvermė
- Vairuotojo pažymėjimas privalumas
- Neteistumo pažyma

Responsabilități

Krovėjas

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 1900.00 EUR Pe lună (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Vizualizări

23

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Creat 17 Cu zile în urmă

About Darbai Svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

1 - 5 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 124359+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views