Du-te înapoi
Transport and Rail
Arată originalul

Logistic employee

Normă întreagă

NLNetherlands

În tendințe

11.00 up to 12.00EUR

Pe oră (Brutto)

V0093319

877+ Vizualizări

Descriere

Do you also like heavy lugging? Then read on!
Your workday starts at 7:00 or 10:00 'o clock in the morning, this changes every week. So you work in 2 shifts.

Cerințe

Preferably in possession of a valid reachtruck certificate or willing to achieve it
You want to work in 2 shifts and have already some logistic work experience
You are not afraid of heights

Responsabilități

You are going to prepare shipments, load the outgoing goods and picking orders. It is important that you have a sense of responsibility. Besides that you have to identify irregularities and damages.

Ce oferim

Starting salary of € 11,59 gross per hour (including ADV)
Plenty of opportunities to develop yourself
A nice employer with short lines, an open work atmosphere and a lot of humor
A chance to get a contract directly with our client

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 11.00-12.00 EUR Pe oră (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Junior

Poziții disponibile

2

Ore pe săptămână

40-40

Vizualizări

877

Zile lucrătoare

Zile lucrătoare, Sâmbătă

You are willing to work in 2 shifts (7:00 - 16:00 or 10:00 - 19:00)

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Car

Da

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands

Acceptă muncitori din străinătate

Poland, Slovakia, Hungary

Poze

Creat 3 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51355+ mai multe oferte.

Comments

Guest

Guest 3 Cu luni în urmă

Semnalare abuz

Liars

profile picture

Adaugă comentariu

Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views