Du-te înapoi
Fabricație și Producție
Arată originalul

Operator maszyn produkcyjnych - przędzalnia

Normă întreagă

BEBelgium, Peer

13.13EUR

Pe oră (Brut)

V0449476

81+ Vizualizări

Descriere

“SFS International Sp. z o.o. Sp. K.” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej
Miejsce pracy: Belgia

Cerințe

Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego;
• Własny samochód i/ lub prawo jazdy ( proszę zaznaczyć w CV)

Responsabilități

• Ładowanie przędzy do maszyny;
• Zdejmowanie pełnych szpulek;
• Montaż nici na puste szpulki;
• Naprawianie zerwanych nici;
• Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów;
• Utrzymywanie miejsca pracy w czystości;
• Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV;
• Naprawa uszkodzonych szpulek;
• Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto.

Ce oferim

• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Ubezpiecznie Compensa Voyage;
• Atrakcyjne zarobki;
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
• Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 13.13 EUR Pe oră (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

6

Ore pe săptămână

38

Vizualizări

81

Zile lucrătoare

Variază

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Asigurare de sănătate

Da

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Belgium, Peer

Poze

Creat 1 O lună în urmă

Despre SFS International

Domeniul companiei

Resurse Umane și Personal

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale SFS International

Pracownik sortowni - segregacja metali

10.21 EUR Pe oră Netherlands, Born

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne...

Urgent NOU

13.13 EUR Pe oră Belgium, Peer

“SFS International Sp. z o.o. Sp. K.” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Dział..

Pracownik produkcji - pralnia przemyslowa

0.00 PLN Pe lună Netherlands, Eindhoven

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy..

În tendințe
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Belgium

Cauți posturi vacante în Belgium? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 7284+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente