Du-te înapoi
Arată originalul

Pracownik magazynu

Normă întreagă, Temporar

PLPoland

În tendințe

20.37PLN

Pe oră (Brutto)

V0070511

692+ Vizualizări

Descriere

AFZ Group Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715 od 2017 roku. Dla jednego z naszych klientów zajmujących się hurtową sprzedażą stali nierdzewnej, a także stopów niklu i tytanu poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Nr. ref. LOG.PL.001
Miejsce pracy: Gdańsk

Cerințe

• Mile widziane doświadczenie zawodowe
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Sprawność fizyczna

Responsabilități

Cel i podstawowe zadania na stanowisku: przygotowywanie i wydawanie materiałów ze stali nierdzewnej

Ce oferim

We offer 20.37 PLN Pe oră with 40 hours per week.Oferim bonusuri.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 20.37 PLN Pe oră (Brutto)
Temporar 20.37 PLN Pe oră (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

692

Zile lucrătoare

Compensations

  • Bonusuri

dodatki za frekwencję i premie motywujące

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Poland

Acceptă muncitori din străinătate

Czech Republic, Poland, Ukraine, Sweden, Slovakia, Romania, Norway, Netherlands, Germany, Finland, Belgium

Poze

Creat 4 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Poland

Cauți posturi vacante în Poland? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51250+ mai multe oferte.

Comments

Guest

Guest 5 Cu zile în urmă

Semnalare abuz

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg fqe.jcel.zutzu.com.nre.cz http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Guest

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin Without Prescription pzi.ueas.zutzu.com.kek.wd http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Guest

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg xjf.lpgr.zutzu.com.soh.tp http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

profile picture

Adaugă comentariu

Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views