Du-te înapoi
Altele
Arată originalul

Pracownik szklarni

Altele

Normă întreagă

NLNetherlands, Hoek van Holland

În tendințe

10.05EUR

Pe oră (Brutto)

V0071230

585+ Vizualizări

Descriere

Agencja Pośrednictwa Pracy F.A.S. Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ulicy Herberta 14/23 poszukuje zmotywowanych osób do podjęcia pracy przy kwiatach doniczkowych w Holandii.

Stanowisko: Pracownik szklarni
Miejsce pracy: Westland, Holandia

Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- stawka wynosi 10,05 euro brutto za godzinę
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
- zakwaterowanie oraz bezpłatne dojazdy do i z pracy,
- możliwość zorganizowania transportu z Polski do Holandii,
- ubezpieczenie,
- opiekę polskich koordynatorów.

Cerințe

Oczekujemy:

- dobrego stanu zdrowia,
- chęci i motywacji do pracy,
- dyspozycyjności na okres min. 3 miesięcy.

Responsabilități

Praca obejmuje cały proces produkcji kwiatów doniczkowych: sadzenie, obrywanie pączków i suchych liści, przycinanie łodyg, etykietowanie, foliowanie, przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Ce oferim

We offer 10.05 EUR Pe oră with 38 hours per week.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 10.05 EUR Pe oră (Brutto)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

38

Vizualizări

585

Zile lucrătoare

Variază

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands, Hoek van Holland

Poze

Creat 4 Cu luni în urmă

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 124359+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views