Du-te înapoi
Consultanță Recrutare
Arată originalul

Recruiter - work from home

Contract

NLNetherlands

Urgent
În tendințe
Muncă de acasă

600.00 up to 1200.00EUR

Pe lună (Brut)

V0486359

2.4K+ Vizualizări

Descriere

We are looking to expand our Zutzu recruitment division with additional recruiters who are willing to join our existing international team.

Cerințe

  • Ideal candidate must be able to speak English - communicative written and spoken and also speaks one of the following languages:
  • Bulgarian, Romanian, Croatian, Slovak, Slovenian, Polish, Hungarian, Greek, Lithuanian, Latvian, Spanish, Portugese or Italian.
  • PC or laptop with internet connection
  • available 5 days a week for 8 hours of work each day

Responsabilități

Responsibilities includes:

  • recruitment through social media (Facebook / Instagram and others)
  • social media content creation and sharing
  • participate in video conferences

Ce oferim

  • Long term job
  • Opportunity to relocate to Netherlands in future including relocation package
  • Possibility to grow within the company
  • work from home

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Contract 600.00-1200.00 EUR Pe lună (Brut)

Starting salary will be calculated for each individual based on the location and experience.

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Contract

Nivel

Junior

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

10+

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

2399

Zile lucrătoare

Variază

Beneficii furnizate

Pachet de relocare

Da

Alte beneficii

Da

Compensations

  • Bonusuri

Detalii locație

Bazat pe

la distanță

Locație

Netherlands

Poze

Creat 2 Cu luni în urmă

Despre Customer Support Division

Customer Support division of Zutzu International

Domeniul companiei

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale Customer Support Division

IT developer - PHP / Laravel / Vue JS

2000.00 - 4000.00 EUR Pe lună Latvia, Teika

We are looking for experienced IT system developers.The project consists of several products in the HR industry. We currently have an active work..

Urgent

Warehouse operative Nights

9.00 - 9.50 GBP Pe oră United Kingdom, Tewkesbury

Urgent În tendințe
Europe flag

600.00 - 1200.00 EUR Pe lună Netherlands

Urgent În tendințe Muncă de acasă
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 9905+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente