Du-te înapoi
Arată originalul

Šaltkalvis - serviso meistras

Normă întreagă

LTLithuania, Vilnius

În tendințe

980.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0061657

691+ Vizualizări

Descriere

Mūsų klientei - įmonių grupei priklausančiai kompanijai, teikiančiai transporto ir ekspedicijos paslaugas, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas: Šaltkalvis - serviso meistras.

Cerințe

Techninis / inžinerinis išsilavinimas;
Būtina panašaus darbo patirtis (pageidautina transporto įmonėje, valdančioje nuosavą transportą);
Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;
Geros rusų kalbos žinios.

Responsabilități

Vilkikų gedimų šalinimas, remonto darbai, pagalba vairuotojams, sprendžiant sunkiasvorio transporto technines problemas.

Ce oferim

We offer 980.00 EUR Pe lună with 40 hours per week. We will also provide you with Unelte, alte bunuri și Instruire. Oferimbonusuri și alte forme.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 980.00 EUR Pe lună (Brutto)

Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 980 €.

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Senior

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

2-4 weeks

Vizualizări

691

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Ustensile

Da

Alte beneficii

Da

Geras darbo ir atlygio sąlygas, konkurencingą atlyginimą, soc.draudimą,karjeros perspektyvas.

Compensations

  • Bonusuri
  • Alte forme

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Lithuania, Vilnius Vilnius

Creat 4 Cu luni în urmă

About UAB „NORIU DARBO

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis.

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

25 - 50 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii