Du-te înapoi
Construcții
Arată originalul

Saulės baterijų montuotojai (ant stogų) Nyderlanduose

Construcții

Normă întreagă

NLNetherlands, Den Bosch

2100.00 up to 2200.00EUR

Pe lună (Net)

V0516986

176+ Vizualizări

Descriere

Nuo vasario 1d. Nyderlanduose, Den Bosch mieste, reikalingi saulės baterijų montuotojai ant stogų.

Darbas 40 val. per savaitę.

Alga 525- 550 eur/sav. į RANKAS. Alga mokama kas savaitę.

Būstas suteikiamas nemokamai (vienvietis kambarys).

Olandiška darbo sutartis.

Cerințe

- Bent 4 metų tokio darbo patirtis
- Anglų kalba
- Gebėjimas skaityti brėžinius
- Nuosavas automobilis

Responsabilități

Saulės baterijų montavimas ant stogų pagal pateiktus techninius brėžinius.

Ce oferim

We offer 2100.00 up to 2200.00 EUR Pe lună with 40 hours per week. We will also provide you with Cazare și asigurare .

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2100.00-2200.00 EUR Pe lună (Net)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Senior

Poziții disponibile

2

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

176

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Asigurare de sănătate

Da

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Netherlands, Den Bosch

Creat 3 Cu luni în urmă

Despre Darbai Svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Domeniul companiei

Resurse Umane și Personal

Dimensiune

1 - 5 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Alte oferte ale Darbai Svetur

Valytojas prabangiame 4* viešbutyje Anglijos kurorte

- United Kingdom, Woolacombe

Siūlome valytojo darbą prabangiame 4 sidabrinių žvaigždučių viešbutyje A..

Europe flag

Vaisių rinkėjai Prancūzijoje

1400.00 EUR Pe lună France, Strasbourg

Ieškome vaisių rinkėjų Prancūzijoje, netoli Strasbūro! Kalba NEBŪTINA.

Europe flag

Sezoninis darbas Kipre 5* viešbutyje

800.00 EUR Pe lună Cyprus, Ayia Napa

Skelbiame atranką darbui 5* viešbutyje Kipre. Interviu su viešbučio vadovais..

Job sezonier
Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Netherlands

Cauți posturi vacante în Netherlands? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13643+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente