Du-te înapoi
Building and Construction
Arată originalul

Stalius

Normă întreagă

NONorway, Alta

În tendințe

205.00NOK

Pe oră (Brutto)

V0064071

1K+ Vizualizări

Descriere

Medinių namų rėmų montavimas

durų, durų staktos ir langų montavimas

medienos matavimas, pjaustymas

plokščių klojimas, gipskartonio montavimas

darbas su brėžiniais

Cerințe

Anglų kalba bendravimo/gero lygio-privaloma

staliaus diplomas-privalumas

ankstesnė darbo patirtis, ypač Norvegijoje – bus didelis privalumas

Norvegų ID/D numeris – bus didelis privalumas

Responsabilități

Ce oferim

We offer 205.00 NOK Pe oră with 40 hours per week. We will also provide you with Cazare, Cheltuieli de călătorie și alte bunuri.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 205.00 NOK Pe oră (Brutto)

Atlyginimas: nuo 205,00 NOK bruto/vienai darbo valandai – priklauso nuo patirties.

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Durata angajării / proiectului

2-4 weeks

Vizualizări

1036

Zile lucrătoare

Beneficii furnizate

Cazare

Da

Alte beneficii

Da

apgyvendinimą suteikia darbdavys už kurį moka darbuotojas. Kas mėnesį išskaičiuoja po 4500-5000 NOK.
norvegiškos socialinės garantijos
mūsų parama organizuojant įsidarbinimą ir kelionę
mūsų paslaugos nemokamos (ruošiame profesionalų CV anglų k.)
Pasiūlymas skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurie atitinka įdarbinimo sąlygas.

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Norway, Alta Alta

Poze

Stalius

Creat 4 Cu luni în urmă

About Silverhand Lietuva

„SILVERHAND“ grupė yra vienas šiuolaikiškiausių ir greičiausiai augančių įdarbinimo agentūrų tinklų Vidurio ir Rytų Europos regione. Jį sudaro Lenkija (4 filialai), Rumunija (3 filialai), Bulgarija, Slovakija, Vengrija ir Lietuva. Įmonės gyvavimą užtikrina daugiau nei 50 savo srities specialistų, kupinų pozityvios energijos, kurios dėka jau tūkstančiai žmonių įsidarbino užsienyje. Dirbantys užsienyje žmonės sėkmingai siekia savų tikslų, kuriems anksčiau nebuvo financinės galimybės įgyvendinti.

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

50 - 100 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii