Du-te înapoi
Financiar / Contabil
Arată originalul

Számviteli tanácsadó asszisztens Financiar / Contabil

Normă întreagă

HUHungary

În tendințe

0.00GBP

Pe lună

V0082692

258+ Vizualizări

Descriere

Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos szakmai támogatás mellett? Fontos Neked a stabil vállalati háttér és a hosszú távú karrierlehetőség? Ha igen, várjuk jelentkezésed a következő pozícióra:

Cerințe

• Számvitelre szakosodott diploma
• Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• Elkötelezett vagy a tanulás és a fejlődés iránt
• Erős Excel és Word számítógépes program ismeret
• Ügyfélorientált személyiség

Responsabilități

• Számviteli tanácsadási projektekben való részvétel
• Kalkulációk, prezentációk, számviteli vélemények előkészítése
• IFRS számviteli projektekben való részvétel
• Ügyfélkapcsolat ápolása
• Könyvvizsgálati folyamatokban közreműkődés

Ce oferim

• Versenyképes bérezés
• Előrelépési, fejlődési- és karrierépítési lehetőség
• Well-being szolgáltatások
• All You Can Move kedvezmény és egyéb sportolási lehetőség
• Különböző képzési programok
• Welcome-On-Board eszközcsomag
• BKK bérlet támogatás
• Kényelmes, könnyen megközelíthető iroda a XIII. kerületben.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 0.00 GBP Pe lună

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

258

Zile lucrătoare

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Hungary

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Creat 2 Cu luni în urmă

Despre companie

Domeniul companiei

Resurse Umane

Dimensiune

10 - 15 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Posturi vacante ale altor companii

Targonca vezetője

În tendințe

Nemzetközi, logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk pátyi telephelyére keresünk munkatársakat.

HU Hungary

0.00 GBP Pe lună

Tradu asta

Europe flag
Csoportvezető

În tendințe

A német tulajdonú PRETTL cégcsoport a világ 19 országában van jelen, és 33 telephelyén több mint 6200 embernek ad munkát. Fő tevékenységi területe: AUTOMOTIVE, a HOME APPLIANCES, CONSUMER, valamint az ELEKTRONIKAI gyártás. Érdi gyárunk, a P..

HU Hungary

Tradu asta

Europe flag
Könyvelő

Könyvelő

Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni folyamatos szakmai támogatás mellett? Fontos Neked a stabil vállalati háttér és a hosszú távú karrierlehetőség? Ha igen, várjuk jelentkezésed tapasztalt könyvelő pozícióba.

HU Hungary

Tradu asta

Europe flag
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în Hungary

Cauți posturi vacante în Hungary? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 116633+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum

Posturi disponibile sugerate

Vezi tot
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum