Du-te înapoi
Construcții
Arată originalul

Szklarz

Construcții

Normă întreagă

GBUnited Kingdom

Urgent

17000.00 up to 35000.00GBP

Anual (Brut)

V0178489

3+ Vizualizări

Descriere

Clearview jest producentem i instalatorem wysokiej jakości okien i drzwi, zarówno z PVC, jak i aluminium, a ostatnio dodała do naszej oferty kompozytowe drzwi przeciwpożarowe. Oferujemy również pełną usługę szklenia i naprawy okien i drzwi.

Cerințe

Posiadanie udokumentowanego doświadczenia w przeglądach i montażu wszelkiego rodzaju przeszkleń domowych i komercyjnych. Wieczory i w weekendy zgodnie z harmonogramem, są one płatne dodatkowo
Do szklenia niezbędne jest doświadczenie. Wsparcie będzie również udzielane w przypadku wszelkich prac naprawczych.
Dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność porozumiewania się w języku angielskim oraz wypełnianie dokumentów dotyczących wszystkich prac na dobrym poziomie.
Pełne prawo jazdy (obowiązujące w Wielkiej Brytanii)
Przestrzegaj wszystkich firmowych procedur i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym Covid-19, i musi być dostępny dla wszelkich losowych testów na obecność narkotyków i alkoholu ze względu na wymóg prowadzenia pojazdu.
Musi umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
Bycie bardzo rzetelnym i sumiennym
Od czasu do czasu będziesz musiał wykonywać inne doraźne obowiązki w firmie

Responsabilități

Zadanie polega głównie na szkleniu i wykonywaniu pewnych prac naprawczych.

Ce oferim

Oferujemy od 17000,00 do 40000,00 GBP Rocznie przez 40-50 godzin tygodniowo. Zapewnimy Ci również narzędzia i transport.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 17000.00-35000.00 GBP Anual (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

3

Ore pe săptămână

40-50

Vizualizări

3

Zile lucrătoare

Variază

Beneficii furnizate

Ustensile

Da

Car

Da

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

United Kingdom

Creat 29 Cu zile în urmă

Despre ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Domeniul companiei

Administrare și Secretariat

Dimensiune

25 - 50 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de dimensiuni medii

Alte oferte ale ZUTZU

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Anual United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Pe lună United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.

Urgent

Praca na budowie

17000.00 - 40000.00 GBP Anual United Kingdom

Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych. Mierzenie i trasowanie płyt i profili do cięcia, kształtowania i wiercenia. Obsługa maszyn do cięcia pł..

Urgent
Mai multe posturi vacante ale companiei

Posturi vacante în United Kingdom

Cauți posturi vacante în United Kingdom? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51408+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente