Du-te înapoi
Agriculture Fishing and Forestry
Arată originalul

Teritorijas labiekārtošanas darbinieks/-ce

Normă întreagă

DEGermany, Burgdorf

Urgent
În tendințe

2020.00EUR

Pe lună (Brutto)

V0081061

1K+ Vizualizări

Descriere

Vācu uzņēmums aicina darbā teritoriju labiekārtošanas darbinieku/-ci pilsētā 31303 Burgdorf (30 km no Hanoveres).

Darba vieta: Vācija, 31303 Burgdorf

Cerințe

- Vēlama iepriekšēja pieredze teritorijas uzkopšanas/labiekārtošanas darbos vai līdzīgā darbā;
- Strādīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Vienam no kandidātiem ir nepieciešams personīgais auto;
- Nepieciešama B kat. autovadītāja apliecība;
- Krievu valodas zināšanas.

Responsabilități

- Dažādu izbraukuma teritoriju labiekārtošana: bērnudārzi, skolas, biroja kompleksi, slimnīcas, autobāņi, ceļi, ielas, parki, u.c.
- Zāles pļaušana, dzīvžogu griešana;
- Darbs ar lielu un mazu dārza uzkopšanas tehniku (zāles pļāvēju, trimmeri, motorzāģi, dzīvžoga šķērēm, augstspiediena mazgātāju).
- Darba laiks: 6:45-16/17.00.

Ce oferim

- Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas līdz 350 eiro mēnesī.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 2020.00 EUR Pe lună (Brutto)

Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto)!

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Poziții disponibile

3

Ore pe săptămână

40

Vizualizări

1036

Zile lucrătoare

Darba laiks: 6:45-16/17.00

Detalii locație

Bazat pe

O locație

Locație

Germany, Burgdorf

Poze

Creat 3 Cu luni în urmă

About SIA "CEF Recruitment"

SIA “CEF Recruitment” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iekārtoties darbā Vācijā. Mūsu pakalpojumi ir droši un uzticami, nosacījumi — godīgi, bet sadarbības partneri Vācijā — pārbaudīti. Īpaši vēlamies atzīmēt, ka mūsu pakalpojumi Jums ir bez maksas. SIA “CEF Recruitment” sniegto pakalpojumu likumību garantē stingra Latvijas valsts institūciju uzraudzība. Jau kopš mūsu darbības pirmsākumiem esam oficiāli licencēts uzņēmums, ko apliecina Nodarbinātības valsts aģentūras licence Nr. 5/2011.

Domeniul companiei

Human Resources and Personnel

Dimensiune

1 - 5 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Posturi vacante în Germany

Cauți posturi vacante în Germany? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 51250+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Recent searches

Recent views