Du-te înapoi
Arată originalul

Testa braucienu veicējs/testa braucienu veicēja

22124588
[email protected]

Normă întreagă

LVLatvia, Riga

În tendințe
Muncă de acasă

5000.00 up to 1000.00EUR

Pe lună (Brut)

V0070504

604+ Vizualizări

Descriere

Cerințe

Responsabilități

Ce oferim

We offer 5000.00 up to 1000.00 EUR Pe lună with 20 - 20 hours per week. We will also provide you with Instruire.

Cuvinte-cheie

Informații salariale

Tipul locului de munca Salariu
Normă întreagă 5000.00-1000.00 EUR Pe lună (Brut)

Informații suplimentare

Tipul locului de munca

Nivel

Middle

Training asigurat

Training-ul va fi asigurat

Poziții disponibile

1

Ore pe săptămână

20-20

Vizualizări

604

Zile lucrătoare

Variază

Detalii locație

Bazat pe

Mai multe locații

Locație

Latvia, Riga -

Acceptă muncitori din străinătate

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Detalii contact

Artūrs Smirnovs ([email protected] / 22124588)

Creat 11 Cu luni în urmă

Despre JamesonLTD

Domeniul companiei

Administrare și Secretariat

Dimensiune

1 - 5 angajați

Tipul Companiei

Întreprindere de mici dimensiuni

Posturi vacante în Latvia

Cauți posturi vacante în Latvia? Apasă pe Află mai multe pentru a vizualiza 13942+ mai multe oferte.

Adaugă comentariu

profile picture
Cunoaște-ți valoarea! Solicită o consultație gratuită acum.
Află acum
Abonează-te la newsletter-ul Zutzu pentru a primi articole utile din industrie și multe altele
Abonează-te acum

Căutari recente

Vizualizări recente